Irklenčių nuoma

Dar viena pramoga ant vandens – plaukimas irklentėmis. Ši pramoga reikalauja truputį geresnio fizinio pasirengimo ir daugiau drąsos, nes plaukimo metu labai svarbu tinkamai laikyti pusiausvyrą, kad neiškristumėte į vandenį. Ir jei plaukimas baidarėmis yra skirtas dviems žmonėms, tai ant irklentės įprastai plaukia vienas žmogus. Su irklentėmis galima plaukti upėse arba ežeruose. Mes siūlome irklentėmis plaukti Nerimi, Trakų ežeruose arba kitose vietose. Išbandykite savo galimybes ir tobulėkite ant vandens su šia pramoga.

Daugelis galvoja, kad plaukimas irklentėmis yra labai sudėtingas ir varginantis, juolab, jis reikalauja specialaus fizinio pasiruošimo. Tai nėra visiškai tiesa. Pirmiausia, reikalingas ne labai geras fizinis pasiruošimas, tačiau gebėjimas išlaikyti pusiausvyrą. Dažniausiai toks gebėjimas atsiranda praktikos metu, tad kiekvienas gali išbandyti šį sportą. Antra, plaukimas baidarėmis taip pat reikalauja pastangų ir įpratimo irkluoti tam tikrais gestais. Viskas taip pat yra ir su irklantėmis. Galiausiai, irklenčių (SUP) nuoma orientuota į vieną žmogų, o tai suteikia galimybę pačiam išmokti manevruoti bei pasirinkti tinkamiausią greitį.

Irklenčių (SUP) nuoma Vilniuje

Irklenčių (SUP) nuoma, kaip ir baidarės, dažniausiai kelia labai malonią priklausomybę. Paprasčiausiai kartą pabandžius norisi kartoti dar ir dar kartą. Mes siūlome nuomą ypač patrauklia kaina, tad laukiame Jūsų kiekvieną savaitgalį, net ir kiekvieną dieną, jeigu plaukimas Jums paliko tokias puikias emocijas.

Irklenčių (SUP) nuoma siūlome Vilniuje, Vilniaus rajone. Ypač mėgstama irklenčių (SUP) nuoma Trakuose, kuri leidžia ne tik pajudėti, tačiau ir pasigrožėti nuostabia gamta, pilimi ir sustoti pavalgyti. Daugelis teigia, kad tai unikali pramoga, kuri dažniausiai neatsibosta visą dieną. Kadangi paslaugos kaina maža – mėgaukitės šios vandens transporto priemonės malonumais taip dažnai, kaip tik norite.

neries-baidares.lt irklentės – kiekvienam ir pagal kiekvieno poreikius

Irklenčių (SUP) nuoma Vilniuje suteikia galimybę pasirinkti Jums labiausiai tinkamą transporto priemonę. Kolekcijoje turime labai daug ir įvairių, tad jeigu ieškote kažko unikalaus ir būtent atitinkančio Jūsų poreikius – kviečiame susisiekti asmeniškai.

Norintiems plaukti irklente tikrai nereikalingas joks specifinis pasiruošimas. Pirmiausia siūlome susipažinti su šia transporto priemone, nebijokite kristi. Vanduo Vilniuje, rajone ir Trakuose – švarus ir gaivus, tad kritimas visiškai natūrali reakcija iki tol, kol išmoksite tinkamai valdyti irklentę.  Svarbiausia pagauti jos ritmą ir judėti kartu. Taip pat šiuo atveju labai svarbus kruopštumus ir susikaupimas. Irklentė nėra ta transporto priemonė, kuri skirta greitam judėjimui. Dažnai intensyvumas trukdo tinkamai išsilaikyti ir tokiu atveju tenka dažnai kristi. Žinoma, išmokus manevruoti plaukimo greitis tampa kur kas didesnis, tačiau viskas – žingsnis po žingsnio.

Galiausiai, būtina puikiai jaustis. Šiuo atveju svarbi kokybiška apranga. Geriausia – patogus maudymosi kostiumėlis, kuris netrukdo judesių. Taip pat plaukimo pradžioje dažnai tenka patirti kritimus į vandenį, tad siūlome su savimi nesidėti akinukų, neturėti telefono. Galėsite nusifotografuoti baigus plaukimą.

Irklenčių (SUP) nuoma Vilniuje dažnai kelia malonią priklausomybę, kadangi šis sportas – sezoninis, tad norisi vakaro metu jo patirti kuo daugiau. Mūsų siūlomos paslaugos – patrauklia kaina, tad susisiekite ir mes padėsime Jums tapti ežero bei kito tvenkinio valdovu.

Visada verta išbandyti kažką naujo, kadangi tai gali tapti Jūsų aistra.